Місто, яке входить в десятку найстаріших міст Европи. 

            Місто, яке все таки вибороло своє місце  в семірці  «Чудес України»

завдяки історичній  долі, що нараховує понад 2500 років.

          В різні часи  і  на різних мовах, місто  завжди  називалось « Білим містом», а по його архітектурним  пам’яткам  можна   дізнатися про розмаїття хазяїв, яких мало це славне місто за нелегку історію свого існування:  Угорське  королівство,Київська Русь, татаро  - монголи, Молдавське царство, Османська Туреччина, Російська імперія,Румунія - це не весь перелік  королівств і імперій, які перебували в різні  історичні часи і  правили, тримаючи  у власності  наше славне місто

        Таємничі і безмовні руїни стародавньої Тіри – можуть  багато чого розповісти про часи перебування  в ролі першої  старогрецької колонії в Північному Причорномор’Ї. Заснована в 6 ст. до нашої ери греками, Тіра отримала статус незалежного міста - держави, створила свої закони, чеканила  свою монету та ще й вела своє літочислення.

       Перебуваючи 328 років  в складі Османської Туреччини – місто залишило собі на згадку одну із історичних назв – Акерман.

      Сьогодні наше місто – це перлина Бессарабського краю,що знаходиться в 20 км від чорноморського узбережжя, на березі Дністровського лиману, в якому проживають представники 62 національностей,що нараховують в місті понад  50 тис. жителів.

   Щорічно наше місто та прибрежне чорноморське узбережжя відвідують160 тис.туристів і екскурсантів.

    Щорічно наше місто росте. Оновлюється його архітектурне лице. Щорічно збільшується потреба в кваліфікованих  робітниках – будівельниках. А отримати робітничу спеціальність
кваліфікованого будівельника, Ви зможете в  Державному навчальному закладі "Білгород-Дністровський професійний  будівельний ліцей".